Başvuru için son günler

Ordu Üniversitesi, Profesör ve Doçent Kadrolarına Yeni Öğretim Üyeleri Alıyor!

Ordu Üniversitesi, 2547 sayılı Kanun ve öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda, aralarında profesör ve doçentlerin de bulunduğu 25 öğretim üyesi alımı yapacak. Başvurular 15 Ocak tarihine kadar kabul edilecek.

Profesör adayları, başvuru formu, özgeçmiş, noterden onaylı lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik belgeleri, 2 fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi, adli sicil kaydı, yayın listesi, araştırma eserleri, eğitim-öğretim faaliyetleri, doktora çalışmaları ve Üniversiteye katkılarını içeren belgelerle başvuru yapmalıdır.

Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi adayları da benzer belgelerle başvuruda bulunmalıdır. Başvuru şartlarına uygun adaylar, başvurularını şahsen Rektörlük Personel Daire Başkanlığı’na yapmalıdır.

Profesör Adaylarının;
Başvuru Formuna (www.odu. edu.tr adresinden ulaşılabilir), özgeçmişleri, noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış veya e- devlet üzerinden alınmış karekodlu lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik belgeleri, 2 fotoğraf. Nüfus Cüzdanı fotokopisi, adli sicil kaydı, başlıca araştırma eserini belirttiği yayın listesini, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde  devam eden ve biten doktora, sanatta yeterlik veya yüksek lisans çalışmalarını. Üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen I adet fiziki dosya ile bu dosyadaki belgeleri içeren 6 adet pdf formatında hazırlanmış olan taşınır bellek ile Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Doçent Adaylarının;
Başvuru Formuna (www.odu.cdu.tr adresinden ulaşılabilir), özgeçmişleri, noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış veya e- devlet üzerinden alınmış karekodlu lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik belgeleri, 2 fotoğraf. Nüfus Cüzdanı fotokopisi, adli sicil kaydı, yabancı dil sınav sonuç belgesi ile yayın listesini, bilimsel çalışma ve yayınlarını. Üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen I adet fiziki dosya ile bu dosyadaki belgeleri içeren 4 adet pdf formatında hazırlanmış olan taşınır bellek ile Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Doktor Öğretim Üyesi Adaylarının;
Başvuru Formuna (www.odu.edu.tr adresinden ulaşılabilir), özgeçmişleri, noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış veya e- devlet üzerinden alınmış karekodlu lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgeleri, 2 fotoğraf. Nüfus Cüzdanı fotokopisi, adli sicil kaydı, askerlik durum belgesi ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan I adet fiziki dosya ile bu dosyadaki belgeleri içeren 4 adet pdf formatında hazırlanmış olan taşınır bellek ile ilgili birime şahsen başvunnaları gerekmektedir. Genel Şartlar; »Adayların; www.odu.edu.tr internet adresindeki Personel Daire Başkanlığı web sayfasından erişebilecekleri “ Ordu Üniversitesi öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru ve Atanma Koşulları ve Uygulama Yönergesf’ne göre puanlama tablosunu hazırlayarak dilekçelerine ve yayın dosyalarına eklemeleri gerekmektedir.

08 Oca 2024 - 09:20 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Ordu Bakış Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ordu Bakış hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Ordu Bakış editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Ordu Bakış değil haberi geçen ajanstır.